Strategie samen Voor Betere Zorg 2019-2023

De komende jaren krijgen de activiteiten van de vereniging samen Voor Betere Zorg meer focus en doelgerichtheid. Kernwoorden hierin zijn: ontmoeten, inspireren, ontwikkelen en versterken.

Samen met onze leden hebben we de afgelopen periode de strategie van de vereniging aangescherpt. Zo hebben wij met elkaar vier thema’s gekozen om concreet en met focus op samen te werken. Vier ambassadeurs gaan aan de slag om concrete invulling te geven aan deze thema’s:

  1. Arbeidsmarkt in balans – ambassadeur: Jan Welmers (Heliomare)
  2. De juiste zorg op de juiste plek – ambassadeur: Tamara Pieterse (Zorgbalans)
  3. Sociale en technologische innovaties – ambassadeur: Jean Willem Barzilay (SEIN)
  4. Inclusieve samenleving – ambassadeur: Roel de Bruijn (Ons Tweede Thuis)

Centraal in deze samenwerking staan commitment en eigenaarschap van onze leden en werken wij als vereniging complementair: wij versterken met elkaar de goede dingen. We willen de beste antwoorden vinden op actuele vraagstukken. En we doen liever 5 dingen goed dan 25 half.

Brochure

Wij hebben deze strategie samengevat in een prettig leesbare brochure. U kunt hem hieronder bekijken of downloaden. Wilt u graag een gedrukt exemplaar ontvangen? Laat het ons weten, dan sturen wij een exemplaar op.

2019-05-28 08:51:00

Reacties

Om te reageren dient u ingelogd te zijn.